Статут громади міста Косів

Статут громади міста Косів - Розділ 5 глава 3

Затверджено рішенням Косівської міської ради
№1-2/2006 від 09.06.2006 року

Статут територіальної громади міста Косова

РОЗДІЛ V. Перехідні положення

ГЛАВА 3. Місцеві ініціативи

Стаття 88. Члени територіальної громади мають право ініціювати розгляд міською радою (в порядку місцевої ініціативи) будь-якого питання, віднесеного Конституцією і законами України до відання міського самоврядування. Місцева ініціатива передбачає внесення до міської ради проекту нормативно-правового акту з питань віднесених до її відання.

Стаття 89. Суб’єктами права місцевої ініціативи може бути ініціативна група членів територіальної громади (чисельністю не менше 50 чоловік). Проекти нормативно-правових актів, внесених в порядку місцевої ініціативи, які підтримані підписами не менш як десяти відсотків членів територіальної громади, підлягають оприлюдненню і першочерговому розгляду на сесії міської ради, у випадку незгоди з рішенням сесії територіальна громада має право звернутись до суду.

Стаття 90. Вирішення питання, внесеного до порядку місцевої ініціативи, здійснюється на відкритому пленарному засіданні міської ради з участю членів ініціативної групи.

Стаття 91. Рішення, прийняті міською радою з питань, внесених в порядку місцевої ініціативи, здійснюється на відкритому пленарному засіданні міської ради з участю членів ініціативної групи.

Стаття 91. Рішення, прийняті міською радою з питань, внесених в порядку місцевої ініціативи, підлягають обов’язковому оприлюдненню.

Вівторок, 20 березня, 2018