Статут громади міста Косів

Статут громади міста Косів - Розділ 2 глава 2

Затверджено рішенням Косівської міської ради
№1-2/2006 від 09.06.2006 року

Статут територіальної громади міста Косова

Розділ ІІ

ГЛАВА 2. ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА.

Стаття 20. Територіальну громаду міста Косів складають:

- фізичні особи, що зареєстровані як постійні жителі міста;

- фізичні особи, які прибули з інших місцевостей для навчання або проходження військової чи альтернативної служби ( студенти, військовослужбовці та члени їх сімей тощо) за умови їх проживання в місті.

Стаття 21. Реєстрація жителів міста здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Відомості реєстрації передаються у виконавчий комітет міської ради у порядку та строки, визначені чинним законодавством.

Стаття 22. Право на участь у здійснені місцевого самоврядування в повному об’ємі мають члени територіальної громади – громадяни України, що досягли 18 – річного віку та не визнанні судом недієздатними.

Представники громади мають право обирати органи і посадових осіб місцевого самоврядування, бути обраними або призначеними до органів місцевого самоврядування.

Стаття 23. Право членів територіальної громади брати участь у місцевому самоврядуванні може бути реалізовано в наступних формах:

місцевий референдум;

вибори депутатів міської, районної ради та міського голови ( місцеві роботи);

загальні збори громадян за місцем проживання;

громадські слухання;

місцеві ініціативи;

інші, не заборонені законом, форми.

Стаття 24. Вищим формам безпосередньо здійснення територіальною громадою міського самоврядування є місцевий референдум і місцеві вибори, які проводяться відповідно до закону. Порядок організації загальних зборів, громадських слухань та внесення місцевої ініціативи до моменту врегулювання законом регулюються розділом V «Перехідні положення» даного Статуту.

Вівторок, 20 березня, 2018